قوطی آلومینیوم امروزه به تولید انبوه و فراوان رسیده است و در صنعت های گوناگونی مانند تولید کنسروهای غذایی و سبزیجات و ساختمان سازی استفاده می شود. اگر قصد دارید درباره ی قوطی آلومینیوم اطلاعاتی به دست بیاورید با ما در ادامه همراه باشید زیرا نکات جالبی درباره قوطی آلومینیوم بیان می کنیم.

معرفی قوطی آلومینیوم

قوطی های آلومینیوم با توجه به نیاز صنایع مختلف در سایز، اشکال، وزن و ضخامت های گوناگون تهیه شده و در بازار عرضه می شود. قوطی آلومینیوم با توجه به ضخامتی که برای ساخت نیاز است در دو درجه ی ۱و۲ تولید می شوند که در ساخت قوطی های درجه ی یک از حرارت و درجه سختی بالایی استفاده می شود. همچنین در ساخت قوطی های آلومینیوم درجه ی دو از درجه حرارت کم تری استفاده می شود.هنگامی که حرف از قوطی آلومینیوم می شود بسیاری از افراد به یاد قوطی های یک بار مصرف کنسرو و نوشابه می افتند اما خوب است بدانید از قوطی های آلومینیوم مستطیل شکل به عنوان قوطی آلومینیوم پروفیل آلیاژی در ساختمان سازی استفاده می کنند. از قوطی های آلومینیوم مستطیل برای قاب بندی پنجره، درب و… استفاده می شود.

 

 

مزایای استفاده از قوطی آلومینیومی

امکان تولید محصولات متنوعی با ورق های آلومینیوم وجود دارد زیرا به راحتی شکل می گیرد.
قوطی های آلومینیوم در برابر زنگ زدگی و هرگونه خوردگی مقاوم می باشند.
حمل و جابه جایی قوطی های آلومینیوم به دلیل سبک بودن بسیار راحت می باشد.
این قوطی ها با وجود نازک بودن در برابر فشار بسیار نازک می باشند.
قوطی آلومینیوم قابل بازیافت بوده و با عمل ریخته گری دوباره می توانید بدون هیچ گونه دور ریز از آن ها استفاده کنید.
قوطی آلومینیوم به راحتی گرما و سرما را انتقال می دهد.
خرید قوطی با فلز آلومینیومی نسبت به محصولات با جنس های دیگر مانند قلع یا پلاستیک بسیار به صرفه تر می باشد.

قوطی آلومینیوم برای کنسرو و نوشیدنی از چه اجزایی تشکیل می‌ شود؟

اکثر این قوطی ها از دو قسمت زیرین  و رویی تولید می شوند که در دستگاه از درون آن ها عکس برداری می شود تا هرکدام که ناقص و یا دارای هوا می باشند از بقیه جدا شوند. خوب است بدانید در ساخت قوطی ها، فلز آلومینیوم را با مواد دیگری مانند پلیمر ترکیب می کنند تا از نوشابه و دیگر موادی که داخل قوطی ها می ریزند محافظت شود و مانع از ترکیب فلز با مواد داخل قوطی شود.

نحوه خرید قوطی آلومینیوم

امروزه شرکت های مختلفی در ایران به فروش و تولید انواع قوطی های آلومینیوم می پردازند و شما می توانید با توجه به نیاز خود به این شرکت ها محصولات خود را با ابعاد دلخواه سفارش دهید. شرکت های تولید کننده انواع قوطی برای صنایع غذایی، ساختمان سازی و هوا فضا می توانند به صورت سفارشی  محصولات مورد نظر شما را در سایز، ضخامت و ابعادی که می خواهید تولید کنند. همچنین می توانید به صورت اینترنتی قوطی آلومینیوم مورد نظر خود را به صورت تک و انبوه به شرکت های مورد نظر سفارش دهید و تحویل بگیرید. خوب است بدانید قیمت هر محصول با توجه به ابعاد، جنس درجه یک و دو، تعداد و… مختلف می باشد.

خرید و قیمت قوطی آلومینیوم

برای خرید و استعلام قیمت قوطی آلومینیوم می توانید با شماره های شرکت تماس گرفته و از مشاوره های خوب کارشناسان ما بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید : 

تسمه آلومینیوم

ضایعات آلومینیوم

دمای ذوب آلومینیوم

پاسخ بدهید