با ما در تماس باشید

ورق آلومینیوم

لیست قیمت (قیمت ها برای ورق های چینی و اروپایی متفاوت است)
نوع ورق
آلومینیوم 6061
آلومینیوم 5052
آلومینیوم 5754
آلومینیوم 7075
آلومینیوم 2024
آلومینیوم 5083
آلومینیوم 1050
قیمت
(هزار تومان)
255-285
230-250
200-390
360-1200
390-1200
290-490
155-175

ورق آلومینیوم نازک (ALUMINIUM SHEET )
رنج وسیعی از ورق‌های آلومینیوم در ضخامت‌های متفاوت در انبار شرکت عصر صنعت موجود است. این ورق‌های آلومینیومی شامل آلیاژها، با خواص و کاربردهای مختلف است که بر اساس نیاز شما قابل برشکاری است.

مشخصات مکانیکی و آنالیز شیمیایی ورق‌های آلومینیومی طبق استانداردهای ۴۸۵-۵۱۵-۵۷۳ ASTM B209 – B229 | EN است.

آلیاژها و سایزهای موجود

 – ضخامت ۱۰-۰٫۵ میلی‌متر  – سایزهای استاندارد‌:  — ۱۲۵۰x2500 mm  — ۱۵۰۰x3000 mm  — ۲۰۰۰x6000 mm  — ۱۰۰۰x2000 mm .

ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم ضخیم (ALUMINIUM PLATE)

رنج وسیعی از ورق‌های آلومینیوم در ضخامت‌های متفاوت در انبار شرکت عصر صنعت موجود است. این ورق ها شامل آلیاژهای با خواص و کاربرهای مختلف است که بر اساس نیاز شما قابل برشکاری است. مشخصات مکانیکی و آنالیز شیمیایی این ورق‌های آلومینیومی طبق استانداردهای ۴۸۵-۵۱۵-۵۷۳ ASTM B209 – B229 | EN است.

آلیاژها و سایزهای موجود

 – ضخامت ۲۵۰-۱۰ میلی‌متر  – سایزهای استاندارد‌:  — ۱۰۰۰x2000mm  — ۱۲۵۰x2500mm   — ۱۵۰۰x3000mm  — ۲۰۰۰x6000mm .

ورق آلومینیوم

ورق آجدار آلومینیوم (ALUMINUM TREAD PLATE)

ورق‌های آلومینیوم آجدار در آلیاژ ۵۷۵۴ (استحکام و مقاومت به خوردگی بالا)‌ و ۱۰۵۰ در انبار این شرکت از ضخامت ۱ تا ۵ میلی‌متر موجود است.

ورق پوشش‌دار آلومینیوم (ALUMINIUM ALCLAD SHEET)

برای افزایش مقاوت به خوردگی و همچنین ایجاد قابلیت لحیم کاری، ورق‌های کلددار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این شرکت ورق‌های کلددار دار آلیاژ ۲۰۲۴ و ۷۰۷۵ را در تمپرهای O و T3 در طیف وسیعی از ضخامت‌ها همراه با تاییدیه‌های بین المللی موجود دارد.

آلیاژها و سایزهای موجود

 – ۲۰۲۴, ۷۰۷۵ Core Alloy  – ۱۰۵۰ Cladding Alloy .

ورق آلومینیوم

مدارک کیفی معتبر، علامت گذاری و نظارت دقیق مهندسین عصر صنعت، قابلیت ردیابی محصولات این شرکت را برای همیشه تضمین می‌نماید.

 

معرفی ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم از مهم ترین فلزهای موجود در بازار است که خرید آن از مراکز معتبر انجام می شود. ارزش و مقدار ورق آلومینیوم از فلزات دیگر بیشتر است.

آشنایی با ورق آلومینیوم

از مهم ترین محصولاتی که در زمینه هایی همانند صنایع بسته بندی کاربرد زیادی دارد ورق آلومینیوم است. ورق آلومینیوم به نوعی طراحی و تولید می شود که یک طرف این محصول براق می گردد و طرف دیگر ورق به صورت مات نمایش داده می شود. از بهترین رساناهای حرارت و الکتریسیته مربوط به ورق آلومینیوم است. این محصول برای عایق کاری نیز به کار می رود. ورق آلومینیوم در رنگ های مختلفی طراحی و تولید می گردد و از انواع متفاوت ورق آلومینیوم در زمینه های خاصی استفاده می شود. با توجه به جدول وزنی ورق آلومینیوم می توان این محصول مناسب را سفارش داد.

این محصول در دسته ورق های فلزی سبک به شمار می آید که تولید آن به وسیله فلز آلومینیوم انجام می شود. نصب و نگهداری این نوع ورق به آسانی انجام می شود. با توجه به کیفیت بالای این محصول در محیط های بیرونی از ورق آلومینیوم استفاده می گردد. قابلیت شکل گیری بالای این محصول باعث می شود که در زمینه های مختلف از این ورق آلومینیوم به کار می رود. استفاده از ورق آلومینیوم در دماهای نسبتا کم محدودیتی ندارد و از این محصول در مصارف صنعتی خاصی استفاده می شود. خواص رسانایی بالای این محصول مد نظر مشتریان زیادی قرار می گیرد. ورق آلومینیوم هایی که از ۲۵ میکرومتر ضخامت بیشتری دارند مقاومت بالایی دارند و در مقابل اکسیژن و آب آسیبی نمی بیند و غیر قابل نفوذ به حساب می آید. برای انتخاب این محصول باکیفیت لازم است از کارخانه معتبر اقدام کرد و فروش ورق آلومینیوم در مراکز مختلف انجام می شود.

ویژگی های اصلی ورق آلومینیوم

 – از مهم ترین ویژگی های ورق آلومینیوم مربوط به سبکی وزن این محصول است،  این محصول قیمت مناسبی دارد و با در نظر گرفتن هزینه پایین به بازار عرضه می شود.

 – ورق آلومینیوم ضخیم از درجه شکل پذیری بالایی برخوردار است.

 – ظاهر تمیز و زیبای این نوع ورق باعث می شود که در موارد خاصی از این محصول به کار رود و کاربردهای متنوع و زیادی داشته باشد.

 – ورق آلومینیوم اراک دارای مقاومت فیزیکی بالایی است و در مقابل آسیب هایی همانند زنگ زدگی مقاومت بیشتری دارد.

 – این محصول باکیفیت در دو نوع تولید می گردد، از انواع مختلف ورق آلومینیوم موجود در بازار مربوط به نوع بی رنگ و رنگی این محصول است.

 – این محصول در شرکت های معتبر به شکل رول و برگ شده به فروش می رسد.

 – در مواردی که ورق آلومینیوم نازک یا ضخیم به صورت رول شده تولید می شود سفارش دادن ابعاد طولی مختلف این نوع ورق امکانپذیر می گردد.

 – در حالت رول این محصول امکان تولید کردن فرمینگ های شادولاین و کرکره وجود دارد، برخی مشتریان از رول های آلومینیوم فرمینگ های ذوزنقه و دامپا را تولید می کنند.

 – از ورق آلومینیوم آجدار در زمینه های مختلفی به کار می رود.

 – این محصول به شکل ورقه هایی با ضخامت متفاوت طراحی و تولید می شود و با تولید ضخامت های کم و سبک ساخت این نوع ورق انجام می گردد.

 – ورق آلومینیوم آلیاژی در برابر شکل دهی انعطاف پذیری بالایی دارد.

 – این محصول سطحی براق و یکدست دارد.

 – ورق آلومینیوم قابلیت رنگ پذیری بالایی دارد و رنگ به صورت یکنواخت و خوب بر سطح این ورق پخش می گردد.

 – هزینه خرید این محصول پایین است و در حال حاضر خرید ورق آلومینیوم با توجه به قیمت مناسب آن در بیشتر مراکز صنعتی انجام می شود.

.

ورق آلومینیوم

انواع ورق آلومینیوم

 – از انواع ورق آلومینیومی موجود در بازار مربوط به مدل بادومی است.

 – از انواع این محصول می توان به نوع ساده و ورق آلومینیوم آجدار اشاره کرد.

 – از انواع دیگر این محصول مربوط به ورق آلومینیوم رنگی است.

 – ورق پلی کرافت و آنادیز شده نیز از ورق های آلومینیوم مطرح در بازار هستند که با ضخامت های متفاوتی طراحی و تولید این محصول صورت می گیرد.

 – ورق آلومینیوم ذوزنقه ای و کرکره ای از انواع ورق های موجود در بازار هستند که ساخت این نوع محصولات نیز باکیفیت بالایی صورت می گیرد.

 – از انواع ورق های آلومینیوم تولید شده در شرکت معتبر مربوط به مدل کامپوزیتی است.

کاربرد ورق آلومینیوم

 – این محصول باکیفیت در زمینه بسته بندی صنایع مختلف به کار می رود و برای بسته بندی مواد آرایشی و شیمیایی از ورق آلومینیوم استفاده می شود.

 – در مصارف صنعتی نیز از ورق های باکیفیت آلومینیومی به کار می رود و برای عایق کاری حرارتی و… از این محصول استفاده می گردد.

 – ریخته گری و ماشین کاری این نوع فلز به راحتی صورت می گیرد.

 – در سرویس مواد غذایی و الکترونیک نیز از ورق آلومینیوم استفاده می شود.

 – در هنر و صنایع نظامی نیز از ورق آلومینیوم با ضخامت های نازک و ضخیم به کار می رود.

 – در صنعت حمل و نقل و ساخت و ساز از ورق آلومینیوم استفاده می شود.

 – این محصول زنگ نمی خورد و قابل برش دادن است.

 – در نتیجه فشار دادن آلومینیوم اولیه این نوع ورق باکیفیت ساخته می شود، این محصول به اندازه کافی محکم و قوی می باشد و از قدرت و استحکام بالایی برخوردار است.

 – ورق آلومینیوم نازک را به عنوان روکش نیز به کار می برند و در صنایع پلاک سازی و لوازم خانگی از این محصول استفاده می شود.

ویژگی های مهم ورق آلومینیوم رنگی

ورق آلومینیوم رنگی در مدل ها و طرح های متفاوتی به بازار عرضه می گردد. از ورق های آلومینیوم رنگی باکیفیت در صنعت ساختمانی به کار می رود، در تزئینات و دکوراسیون نیز از ورق های رنگی زیبا استفاده می شود. در زمینه معماری دکوراسیون از ورق آلومینیوم رنگی استفاده می گردد. در صنعت کابینت سازی و کانکس نیز از این نوع ورق آلومینیوم به کار می رود. ورق آلومینیوم رنگی به صورت موج دار یا شیت طراحی و تولید می شود.

خرید و قیمت انواع ورق آلومینیوم 

برای خرید ورق آلومینیوم و همچنین استعلام قیمت انواع ورق آلومینیوم میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید و از مشاوره های خوب کارشناسان ما بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید : 

میلگرد آلومینیوم

پروفیل آلومینیوم

لوله آلومینیوم

سوالات متداول

ورق آلومینیوم چیست؟

از مهم ترین محصولاتی که در زمینه هایی همانند صنایع بسته بندی کاربرد زیادی دارد ورق آلومینیوم است. ورق آلومینیوم به نوعی طراحی و تولید می شود که یک طرف این محصول براق می گردد و طرف دیگر ورق به صورت مات نمایش داده می شود. از بهترین رساناهای حرارت و الکتریسیته مربوط به ورق آلومینیوم است. این محصول برای عایق کاری نیز به کار می رود. ورق آلومینیوم در رنگ های مختلفی طراحی و تولید می گردد و از انواع متفاوت ورق آلومینیوم در زمینه های خاصی استفاده می شود. با توجه به جدول وزنی ورق آلومینیوم می توان این محصول مناسب را سفارش داد.

موارد استفاده و کاربرد ورق آلومینیوم چیست؟

از ورق آلومینیمی در صنایع مختلفی همچون ریخته گری و ماشین کاری ، هنر و صنایع نظامی ، صنعت حمل و نقل و ساخت و ساز و … استفاده می شود.

برای خرید محصولات ورق آلومینیوم چه کاری باید انجام دهیم؟

برای خرید انواع محصولات ورق آلومینیومی فقط کافیست با شماره تماس ۰۲۱۲۲۹۸۱۰۹۸ شرکت عصر صنعت اشراق تماس گرفته و از مشاوره های خوب کارشناسان فنی مجموعه بهره مند شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.6]

ارتباط با ما

دفتر مرکزی

آدرس: تهران، میدان هروی، خیابان وفامنش، خیابان مکران شمالی نبش کوچه گل، پلاک ۱، واحد ۶، طبقه سوم

ارتباط با ما

دفتر غرب:

تهران، کیلومتر ۴ جادۀ قدیم تهران کرج

کارخانه:

تهران، شهرک صنعتی عباس‌آباد

ساعات کار:

شنبه تا چهار شنبه:         8:30 – 17:00

پنج شنبه :                    8:30 – 12:30

تمامی حقوق این سایت برای شرکت عصر صنعت اشراق محفوظ است.