با ما در تماس باشید

آلومینیوم دریایی

کاربرد آلومینیوم دریایی

جهان  در حال به روز شدن و رشد است طوری که همه ی  کارها و پیشرفت ها به سمت و سوی آسودگی و آسایش برای  بشر به پیش می رود. مساله به روز شدن چیزی نیست که به جنبه یا جوانبی خاص از زندگی بپردازد بلکه همه ی وجوه را خواسته یا ناخواسته به پیش می برد و نیاز انسان امروز با گذشته فرق کرده است او به دنبال آسودگی بیشتر است. در گذشته در ساخت کشتی ها معمولا از فولادهای های سنگین و چوب استفاده می شده است و سایر مواد همچون پلاستیک های پرداخت شده، که هر کدام عیب های  خاص خودشان را داشتند اما با ورود آلومینیوم به عرصه تکنولوژی همه چیز تغییر اساسی کرد و چوب و سایر موادی که در شرایط سخت دریانوردی کارآیی شان به سود نبود به کنار رفتند و فلزات پر کاربردی همچون آلومینیوم دریایی جایگزین آنها شدند.

آلومینیوم دریایی به دلیل قابلیت هایی از آنها که بیان خواهیم کرد مورد بهره وری فروان در کشتی سازی قرار گرفت؛ از استفاده در موتور، و لنگرگاه ها گرفته تا بدنه های کشتی. آلومینیوم دریایی همانطوری که از اسمش پیداست در صنایع کشتی سازی استفاده می شود و یکی از فلزات مهم در ساختن کشتی محسوب می شود. همچنین بخاطر خاصیت اثربخشی که در شرایط جوی مختلف دارد و مقاومت و انعطافش جای فراخی در پیشه های مختلف امروز باز کرده است. در واقع آلومینیوم امروز بخاطر قابلیتهای بالایی که دارد و تولید تقریبا آسان و همچنین قیمت به صرفه آن کمک بزرگی به صنعت حمل و نقل خصوصا در زمینه حمل و نقل های دریایی شده است.

.

آلومینیوم دریایی

.

ویژگی های خاص فروش آلومینیوم دریایی

 از ویژگی منحصر به فرد آلومینیوم های دریایی که باعث شده در فن کشتی سازی کاربرد مهمی داشته باشد این است که فلز آلومینیویم در رطوبت و آب آسیب پذیری کمی دارد و همچنین سبک وزن بودنش حتی سازگاری با شوری آب دریا و سواحل از جمله ارزشهای آن است. همانطور که مطرح کردیم فلز آلومینیوم کاربرد گسترده ای در عرصه های مختلف دارد اما وقتی بخواهد در فن کشتی سازی مورد استفاده قرار بگیرد قطعا نوع پرداخت متفاوت تری را طلب می کند.

تمام خصلتهایی که برای آلیاژ آلومینیویم بر شمردیم موارد مهم شامل سبکی، ضد آب بودن و پایداری در رطوبت بالا و وزن کم، قابل انعطاف بودن و مقاومت در برابر خوردگی می باشد و دیگر اینکه احتراق در این آلیاژ پایین است. آتش سوزی از جمله خطرات احتمالی که ممکن است در کشتی های روی آب به وجود بیاید. همچنین هدایت الکتریکی، استعداد بازتابش نور، غیرمغناطیسی بودن از دیگرخاصیت هایی است که توجه طراحانی که در صنعت حل و نقل کشتی سازی فعالیت داشتند را به خود جلب کرده و موجب شده که این فلز پر مصرف وارد دنیایی تجاری عظیم شود. همانطور که می دانیم تجارت از راه دریا یکی از قدیمی ترین و اصلی ترین نقاط تجاری جهان بوده و همچنین کشتی های تفریحی و مسافربری غول پیکری که جذب کننده بسیاری از متمولان به خودش بوده است.

قیمت ورق آلومینیوم دریایی

ورق آلومینیوم دریایی از همه جنبه ها کار را برای این فن آسان کرد و یکی دیگر از اهمیت های آن مناسب بودن قیمت آلومینیوم دریایی و فروش آلومینیوم دریایی، بدون دردسر و وسیع آن است. معمولا قیمت گذاری و فروش آلومینیوم دریایی اینطور صورت می گیرد که طبق خواسته ی مشتری در ابعاد و سایزهای که درخواست داده می شود، در سراسر کشور ایران و تحت نظر نمایندگی های مختلف با ارسال به موقع صورت می گیرد.

.

آلومینیوم دریایی

.

همچنین هر شرکت و نمایندگی سایت های اینترنتی دارند که قیمت آلومینیوم دریایی و شرایط فروش آن را در دسترس خریدار قرار داده اند و همچنین سایر مشخصات در سایت مشخص شده است که مشتری با توجه به نیاز کاری و هدفش می تواند سفارش محصول بدهد. و قیمت ورق آلومینیوم دریایی تمام شده برای مشتری بهینه است.

خرید و فروش های اینترنتی کار را هم برای فروشنده و تامین کننده ورق آلومینیوم دریایی و هم خریدار به صرفه و آسان کرده است حتی با در نظر گرفتن فاصله های مکانی و زمانی، همچنین معمول نمایندگی ها آلومینیوم دریایی را با ارسال رایگان انجام می دهند که  شامل خدمات پس از فروش هم می شود و این یک هماهنگی بین فروشنده فروش آلومینیوم دریایی و فرد سفارش دهنده است که می تواند به راحتی به تعامل برسند.

خرید و قیمت انواع ورق آلومینیوم دریایی

برای خرید و استعلام قیمت انواع آلومینیوم دریایی می توانید با شماره های مجموعه تماس گرفته و از مشاوره های خوب کارشناسان ما بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید : 

پروفیل آلومینیوم

تسمه آلومینیوم

سوالات متداول

آلومینیوم دریایی چیست؟

منظور از آلومینیوم دریایی ، محثولات آلومینیومی است که در صنعت دریایی مورد استفاده قرار میگیرد.فلز آلومینیوم به دلیل مقاوت بسیار بالا در برابر آب و رطوبت و همچنین سبک وزن بودنش در صنعت دریایی به خصوص کشتی سازی کاربرد بسیار فراوانی دارد.

برای خرید محصولات آلومینیوم دریایی چه کاری باید انجام دهیم؟

برای خرید انواع محصولات آلومینیوم دریایی فقط کافیست با شماره تماس ۰۲۱۲۲۹۸۱۰۹۸ شرکت عصر صنعت اشراق تماس گرفته و از مشاوره های خوب کارشناسان فنی مجموعه بهره مند شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

ارتباط با ما

دفتر مرکزی

آدرس: تهران، میدان هروی، خیابان وفامنش، خیابان مکران شمالی نبش کوچه گل، پلاک ۱، واحد ۶، طبقه سوم

ارتباط با ما

دفتر غرب:

تهران، کیلومتر ۴ جادۀ قدیم تهران کرج

کارخانه:

تهران، شهرک صنعتی عباس‌آباد

ساعات کار:

شنبه تا چهار شنبه:        8:30 – 17:00

پنج شنبه :                    8:30 – 12:30

تمامی حقوق این سایت برای شرکت عصر صنعت اشراق محفوظ است.