شنبه تا چهارشنبه: ۸:۳۰ - ۱۷:۰۰،پنج شنبه: ۸:۳۰ - ۱۲:۳۰

جهان آلومینیوم

معرفی جهان آلومینیوم

در این مقاله سعی بر آن داریم تا به معرفی و بررسی خدمات و محصولات شرکت بزرگ و نامدار جهان آلومینیوم بپردازیم. بنابراین تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

جهان آلومینیوم چیست؟

آلومینیوم ترکیبی منحصر به فرد و فلزی نقره ای رنگ (سفید مایل به آبی) است که طبق تحقیقات انجام شده به عنوان فراوان ترین فلز در پوسته زمین شناخته می شود. این فلز از مهم ترین منابع مورد استفاده در ساختمان سازی و نیز در صنعت است. از جمله عوامل مهمی که به این فلز خاصیت منحصر به فردی بخشیده است می توان به وزن سبک، مقاومت نسبت به وزن بالا و نیز مقاومت در مقابل زنگ زدگی و نیز خوردگی اشاره کرد.

جهان آلومینیوم

آلیاژهای آلومینیوم:

آلومینیوم به طور خالص فلزی نرم و ضعیف است. با افزودن آلیاژهایی از فلزات دیگر از جمله مس، منگنز، منیزیوم و . . . آلیاژهایی از آلومینیوم تولید می شود که در مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

آلیاژ سری ۶۰۰۰ دارای کارایی بالا در صنعت تراشکاری و قالب سازی است.

مقاوم ترین آلیاژهای آلومینیوم سری ۷۰۰۰ هستند که مقاومت آن ها با فولاد قابل مقایسه است.

آلیاژهای سری ۱۰۰۰ از پرفروش ترین و پر مصرف ترین آلیاژهای آلومینیوم بوده که دارای کارپذیری بالا و آبکاری عالی می باشند.

 تاریخچه فعالیت جهان آلومینیوم

شرکت جهان آلومینیوم در زمینه تولید و توزیع انواع مختلف ورق های آلومینیومی و دیگر مقاطع آلومینیومی با آلیاژهای مختلف مورد استفاده در ساخت و ساز و صنعت فعالیت می کند. این شرکت نخستین بار در سال ۱۳۵۰ توسط حاج امامقلی یوسفیان و با نام فروشگاه شمس فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت در سال ۱۳۸۲ پس از ۳۲ سال فعالیت و کسب رضایت مشتریان و افزایش تقاضا، فعالیت خود را توسعه داده و نام شرکت را به نام فلزات رنگین یوسفیان تعویض کرد و نهایتا این شرکت اکنون با نام تجاری جهان آلومینیوم در تهیه و توزیع آلومینیوم و مصنوعات آن در سراسر کشور فعالیت می کند.

فعالیت های شرکت جهان آلومینیوم در زمینه تولید، پخش و نیز واردات انواع ورق هایی با جنس آلومینیوم است. ورق های آلومینیومی با ضخامت های متفاوت از سایز ۲/۰ میلی متر تا ۲۵۰ میلی متر توسط این شرکت تولید، توزیع و نیز وارد می شوند. بنابراین شما با توجه به نیاز خود می توانید اندازه مورد نظرتان را از بین طیف وسیع اندازه ضخامت محصولات جهان آلومینیوم انتخاب و مورد استفاده قرار دهید.

لیست آلیاژهای ساخته شده در جهان آلومینیوم به شرح زیر هستند:
گروه ۱۰۰۰ شامل آلیاژهای ۱۲۰۰ – ۱۱۰۰ – ۱۰۷۰ – ۱۰۶۰ – ۱۰۵۰
گروه ۲۰۰۰ شامل آلیاژهای ۲۰۴۰ – ۲۰۳۰
گروه ۳۰۰۰ شامل آلیاژهای ۳۰۰۳ – ۳۰۰۴ – ۳۱۰۴ – ۳۱۰۵
گروه ۵۰۰۰ شامل آلیاژهای ۵۰۰۵ – ۵۰۵۲ – ۵۰۸۳- ۵۰۸۶ – ۵۱۸۲ – ۵۷۵۴
گروه ۶۰۰۰ شامل آلیاژ ۶۰۶۱
گروه ۷۰۰۰ شامل آلیاژهای ۷۰۲۰ – ۷۰۷۵
گروه ۸۰۰۰ شامل آلیاژهای ۸۰۷۹ – ۸۰۲۱ – ۸۰۱۱

جهان آلومینیوم

محصولات جهان آلومینیوم:

میلگرد آلومینیوم
تسمه آلومینیوم
میلگرد آلیاژی آلومینیوم
لوله آلومینیوم
تسمه و چهار پهلو
پروفیل آلومینیوم
ورق کامپوزیت
انواع فرم های سینوسی
ورق آلومینیوم
ورق آلومینیوم با فرم شادولاینش
ورق آلومینیوم با فرم ذوزنقه
ورق آلومینیوم با طرح حصیری
ورق آلومینیوم امباس
ورق آلومینیوم آجدار
ورق آلومینیوم ۱۰۵۰
ورق آلومینیوم رنگی
ورق آلومینیوم ۲۰۲۴
و . . .

نتیجه گیری:

آلومینیوم به علت خواص منحصر به فرد آن امروزه به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. اگر برای حرفه خود به آلومینیوم و مقاطع آلومینیومی نیاز دارید، به شما استفاده از محصولات خاص جهان آلومینیوم را پیشنهاد می کنیم. نام این برند همواره در زمره برترین ها قرار گرفته است. شما می توانید انواع محصولات آلومینومی برند جهان آلومینیوم را از شرکت عصر صنعت اشراق تهیه و خریداری نمایید.

بیشتر بخوانید :

فروش آلومینیوم ۶۰۶۳