مراکز فروش آلومینیوم کجاست؟

همانند بسیاری از محصولات، شاید بازار خرید و فروش آلومینیوم در تهران، پر رونق‌تر از سایر شهرها باشد. به همین خاطر تعداد زیادی مراکز فروش آلومینیوم در سطح شهر تهران وجود دارد.

اکثر کلان‌شهرهای کشور به صورت مجزا دارای مراکز عرضه آلومینیوم هستند. آلومینیوم تولید شده کشور که اکثرا در استان‌های مرکزی و هرمزگان تولید می‌شوند به صورت مستقیم به سراسر کشور ارسال می‌شود.

با این وجود بازار آلومینیوم تهران، کامل‌ترین مرکز خرید آلومینیوم کشور است. مرکزی که در آن انواع ورق، میلگرد، لوله، پروفیل و … از آلیاژهای مختلف آلومینیوم به فروش می‌رسد.

مراکز فروش آلومینیوم
بازار آلومینیوم تهران

مراکز فروش آلومینیوم در تهران

با توجه به گستردگی شهر تهران، چندین مرکز فروش آلومینیوم در شهر تهران قرار دارد که جهت خرید آلومینیوم می‌توانید به این مراکز مراجعه بفرمایید.

بازار آلومینیوم فتح

بازار آلومینیوم تهران در بزرگراه فتح (جاده قدیم تهران-کرج) روبه‌روی فتح ۲۱ واقع شده است که اصلی‌ترین مرکز خرید آلومینیوم صنعتی شهر تهران است. در این مرکز، انواع ورق آلومینیوم ایرانی و خارجی، انواع میلگرد آلومینیوم، انواع پروفیل و لوله آلومینیوم و … را می‌توانید با مناسب‌ترین قیمت و در حجم زیاد خریداری کنید.

فروشگاه شرکت عصر صنعت اشراق در بلوک ۲ این بازار، پلاک ۷۷ واقع شده است که مرکز اصلی فروش آلومینیوم اروپایی در بازار آلومینیوم است.

فروشگاه عصر صنعت اشراق
فروشگاه عصر صنعت اشراق

بازار آلومینیوم قلعه مرغی

این بازار آلومینیوم در جنوب غربی شهر تهران تهران و در منطقه ۱۷، در خیابان قلعه مرغی (دوراهی قپان) واقع شده است. در این بازار بیشتر انواع آلومینیوم ساختمانی را می‌توان دید و برای کسانی که به دنبال خرید آلومینیوم ساختمانی هستند مناسب است.

بازار آلومینیوم قلعه مرغی
بازار آلومینیوم قلعه مرغی

بازار آهن شادآباد

هرچند که این بازار، در اصلی مخصوص خرید و فروش آهن است ولی برخی از فروشنده‌های آلومینیوم نیز در این بازار مشغول هستند.

بازار آهن شادآباد
بازار آهن شادآباد

بازار آلومینیوم پامنار

یکی دیگر از مراکز خرید و فروش آلومینیوم بازار فلزات پامنار است که در مرکز شهر تهران قرار گرفته است.

این مرکز در واقع مرکز تخصصی فروش فلزات در داخل شهر است و علاوه بر آلومینیوم، فلزات دیگری را نیز در خیابان پامنار تهران، می‌توانید خریداری کنید. این مرکز، از قدیمی‌ترین مراکز فروش آلومینیوم در کشور است.

بازار مس و آلومینیوم تهران

یکی دیگر از بازارهای آلومینیوم شهر تهران در حدود منطقه خانی‌آباد و بزرگراه آزادگان قرار گرفته است که اصلی‌ترین مرکز در جنوب شهر تهران است.

مراکز کوچک دیگری نیز در شهر تهران قرار دارند اما اصلی‌ترین مراکز خرید و فروش آلومینیوم در تهران را بررسی کردیم.

اگر قصد خرید آلومینیوم صنعتی را دارید؛ همین حالا با کارشناسان ما در شرکت عصر صنعت اشراق تماس بگیرید و انواع آلومینیوم را با بهترین قیمت خریداری کنید.

۰۲۱۲۲۹۸۱۰۹۸

پاسخ بدهید